Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21519
Stary 19.11.2019, 07:18
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ech i znowu spiskowe teorie i takie tam. Niektórzy to chyba boją się lodówkę otworzyć bo im z niej rekiny wypadają.
Obecny TS to Wiślacy z krwi i kości, a wy im odbieracie prawa do choćby wypowiedzi.


Śmieszne, że w większości piszą to te same sieroty po Telefonice, które kiedyś wierzyły w Meresińskiego, potem w Stecherta, a rok temu w pana z parasolem.
Odwracając można powiedzieć, że wielu w obecnym TS oraz ich obrońcy na wszelkich forach to sieroty po "starych dobrych czasach" ....

Nie sprowadzajmy dyskusji do tego poziomu.

Niestety ale TS przez lata w dobrej lub złej wierze pasożytował na SA. Przez erę Cupiała i wszystko po nim przegapili, że świat się zmienił i nikt nie będzie dokładał do ich interesu. Teraz obudzili się z tym co mają czyli syf, kiła i mogiła oraz z tym co mieli ( i pewnie po części dalej mają) czyli WSH. Jedyne wartościowe co im zostało to ziemia. Nie wiem czy nie rozumieją czy już ich to wali, że upadek SA = upadek TS. W momencie kiedy to "jebnie" nie zarobią na tym szkoleniu o które tak walczą ponieważ stracą tą eklasową otoczkę a smród będzie się ciągnął na kilometr. Który rodzic zaprowadzi tam dzieciaka?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 19.11.2019 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując