|
Ech i znowu spiskowe teorie i takie tam. Niektórzy to chyba boją się lodówkę otworzyć bo im z niej rekiny wypadają.
Obecny TS to Wiślacy z krwi i kości, a wy im odbieracie prawa do choćby wypowiedzi.
Śmieszne, że w większości piszą to te same sieroty po Telefonice, które kiedyś wierzyły w Meresińskiego, potem w Stecherta, a rok temu w pana z parasolem.
|