Jaroo1 napisał(a):

|
Wystarczy, że będą jebać kibiców na wszelakich zbiórkach do puszek i z kasy z pamiątek itd Oni żadnym pieniądzem nie pogardzą a kasa z tych chociażby dwóch źródeł zła nie jest i przypału jest zero bo wystarczy potrząsnąć kilkoma osobami, które są odpowiedzialne za kasę z tych spraw i bez przeszkód można obracać tą kasą. Ludzie, którzy wynosili ostatnie pieniądze z kasy klubowej nie odpuszczą łatwej kasy nigdy w życiu, tym bardziej jak się sytuacja ustabilizuje.
|
Byle trzymali się z dala od klubu.Trybuny to inna kwestia i jak ktoś będzie chciał by go dymać to niech dymają. Tyle że w tym momencie jest chaos. Większość siedzi, ci co nie siedzą nie wiedzą czy 'jutro' ktoś im puk puk o 6 rano nie zrobi.Młodzi mają swoje rzeczy.
Ja się z Tobą zgadzam że WSH rozjebała wszystko no i siebie na końcu ale to już historia. Nie ma sensu na siłę szukać problemu, którego nie ma.
I tak ich mamy wystarczająco dużo.Trio, TS, TF, miasto no i kwestie sportowe.W zasadzie najważniejsza sprawa.
Ta 'wojenka' to na prawdę jest tragikomedia. TS to moim zdaniem nawet pisnąć nie powinien. Niech paczkę wyśle Marzence na święta i tyle. Oni nie mają nic do zaoferowania. Przykro mi to stwierdzić bo niestety sam się dałem nabrać.