Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21511
Stary 19.11.2019, 00:14
Piłka nożna na Wiśle to musi być SA, w całości. Jeśli w TSie tego nie zrozumieją, to za pół roku niech zapełniają stadion judo albo jebanymi szachami... Pierwsz, ....a pierwszy raz od dawien dawna w tym klubie jest ktoś sensowny, dynamiczny, znający dzisiejsze realia, który chce to wszystko poukładać, to się im jeszcze rzuca kłody pod nogi, to jest dla mnie niepojęte...
Odpowiedz cytując