|
Piłka nożna na Wiśle to musi być SA, w całości. Jeśli w TSie tego nie zrozumieją, to za pół roku niech zapełniają stadion judo albo jebanymi szachami... Pierwsz, ....a pierwszy raz od dawien dawna w tym klubie jest ktoś sensowny, dynamiczny, znający dzisiejsze realia, który chce to wszystko poukładać, to się im jeszcze rzuca kłody pod nogi, to jest dla mnie niepojęte...
|