Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21510
Stary 19.11.2019, 00:01
Cytat:
Ładnie sie jedni i drudzy bawią.
A, że niby jak się bawi Kuba, Królewski i Jażdżyński? Co oni mają zrobić? Odpowiadać za dług, szukanie sponsorów, inwestora, walczyć z miastem, jednym słowem ratować Wislę, łożąc na to swój czas i pieniądze a w podziękowaniu od TSu nawte nie odstaną praw do SWOICH symboli czyli logo i sprzedaży pamiątek? (pisze swoich bo skoro rządzą Wiłsą SA to te znaki i kasa z pamiątek powinna iść w pełni do SA a nie jakiegoś pośrednika śmiesznego, który chuja chce robić i chuja może ale do kasy się przyssał). Kto by się chciał bawić w takim gównie? Pracować, ratować a nie mieć w pełni władzy? To jest śmieszne po prostu.
Wychodzi na to, ze TS pozwolił tej trójce zająć się SA ale już od kasy i innych rzeczy ich odcina. Ani oni się nie zajmą w takiej sytuacji klubem ani nikt inny bardziej poważny niż złodziei pokroju ludzi z TSu w stylu Meresińskiego.
Od tego raka isę trzeba odciąć raz na zawsze i albo jest Wisła SA zajmująca się piłką i mająca 100% praw i obowiązków wynikających z tego albo jacyś dziwni ludzie wkoło, którzy nie wiadomo skąd i po co są. Jak widac wrzód nie został wycięty i po roku znowu się odzywa głośnym tonem. Jeśli ci ludzie nie zmienią swojej mentalności to nigdy tutaj nie będzie dobrze.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując