Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
21504
18.11.2019, 23:28
Ja natomiast nie wiem może przewrażliwiony jestem - pewnie tak.. Ale śmierdzi mi to jakimiś ostatnimi podrygami "krótkich spodenek" zza światów.. nie wiem co o tym sądzić.
WISŁA KRAKÓW
zuko1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuko1234
Znajdź inne posty napisane przez zuko1234