Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21497
Stary 18.11.2019, 22:36
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Panowie Jażdżyński, Królewski i Błaszczykowski nie odpuszczą tematu i przejmą klub. Tylko to może uratować Wisłę przed upadkiem. Skoro nie da się dogadać z Ts niedoszłym grabarzem Wisły Kraków S.A to niech chociaż uda się dogadać z telefoniką co znacznie ułatwiło by przejęcie klubu z rąk towarzystwa
Dokładnie. Też mam taką nadzieję. Na ten moment to jedyne wiarygodne i godne poręczenia osoby. Podziwiam ich, że już dawno nie pieprznęli tym wszystkim. Z każdej strony są osaczeni przez przeciwników. Tele-Fonika, Miasto i Jacek, a teraz jeszcze TS. Myślę, że nie odpuszczą dopóki bedą mieć poparcie nas kibiców. Tylko to ich aktualnie motywuje.

BTW. Dodatkowym smaczkiem negocjacji z TS jest, w przypadku dogadania się, możliwość powrotu do historycznego herbu sprzed "Ery Cupiała".
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez mariusz92abg : 18.11.2019 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując