pomeran napisał(a):

|
Mam nadzieje, że Panowie Jażdżyński, Królewski i Błaszczykowski nie odpuszczą tematu i przejmą klub. Tylko to może uratować Wisłę przed upadkiem. Skoro nie da się dogadać z Ts niedoszłym grabarzem Wisły Kraków S.A to niech chociaż uda się dogadać z telefoniką co znacznie ułatwiło by przejęcie klubu z rąk towarzystwa
|
Dokładnie. Też mam taką nadzieję. Na ten moment to jedyne wiarygodne i godne poręczenia osoby. Podziwiam ich, że już dawno nie pieprznęli tym wszystkim. Z każdej strony są osaczeni przez przeciwników. Tele-Fonika, Miasto i Jacek, a teraz jeszcze TS. Myślę, że nie odpuszczą dopóki bedą mieć poparcie nas kibiców. Tylko to ich aktualnie motywuje.
BTW. Dodatkowym smaczkiem negocjacji z TS jest, w przypadku dogadania się, możliwość powrotu do historycznego herbu sprzed "Ery Cupiała".