Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21496
Stary 18.11.2019, 22:34
Trio chce SA, TS odda ale jak będzie płacone także na TS. Trio mówi "chyba Was pojebało", TS więc opór no i jest pat.

"Nierealne" powiadacie? Powtarzam. Tylko trio gwarantuje, na ten moment, dalszą egzystencję. Zapomnijcie o Kwietniach, to legenda.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 18.11.2019 o godz. 22:37.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując