|
Dobrze by było byśmy poznali również perspektywę TSu. Królewski napisał na Twitterze, że to nie jest "walka dobra ze złem". TS nie jest organizacją budzącą wielkie zaufanie, ale opisywanie ich jak bandy złodziei czyhających na upadek SA, gotowych zrobić wszystko za trochę pieniędzy jest niesprawiedliwością.
Pozostaje trzymać kciuki za negocjujące strony. Może ten wywiad ruszy rozmowy na nowo. Najczarniejszy sen, czyli upadek kompletnie wszystkiego - i SA i TS - nie wygląda na nierealny scenariusz.
Kiedyś będzie jeszcze dobrze, zobaczycie.
|