|
Jak pewna sekcja przejmowała władzę w TSie to siedzieli grzecznie, nic im nie przeszkadzało. Teraz kiedy jest okazja wyjść na prostą i są osoby które potrafią tego dokonać, nagle wyrastają problemy. Jak nie wiadomo o co chodzi to....
TS to i tak jest trup tam leży i kwiczy wszystko, gdyby nie rodzice już by ich nie było. Dlatego będą trzymać się rękami i nogami SA, choćby mieli iść razem na dno. W IV lidze będzie mniej kosztów no i TSik się zbilansuje nie?. (cudzym kosztem)
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|