|
Mam nadzieje, że Panowie Jażdżyński, Królewski i Błaszczykowski nie odpuszczą tematu i przejmą klub. Tylko to może uratować Wisłę przed upadkiem. Skoro nie da się dogadać z Ts niedoszłym grabarzem Wisły Kraków S.A to niech chociaż uda się dogadać z telefoniką co znacznie ułatwiło by przejęcie klubu z rąk towarzystwa
|