Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21490
Stary 18.11.2019, 21:47
Żadnego wstydu, poczucia odpowiedzialności ze strony TS za doprowadzenie klubu do ruiny. Twierdzenie, że to byli ,,inni ludzie" to już szczyt. Ci ze świecznika pozamykani ale cała reszta towarzystwa kombinuje jakby tu z powrotem wyciągnąć swoje macki. Jakoś nie byli tacy stanowczy jak nie udał się wałek z wanną i był nóż na gardle. Moim zdaniem TS po tym wszystkim nie ma moralnego prawa decydować o czymkolwiek związanym z SA. Są tam poważni ludzie na czele z Kubą i gdyby nie oni...


Odpowiedz cytując