|
"Profesjonalny inwestor nigdy nie zainwestuje w spółkę, która nie ma stuprocentowej pewności praw do swojej własnej nazwy. Obecna sytuacja to jest paranoja! A licencja nic tutaj nie zmienia".
Dziękuję, dobranoc.
PS. Minął rok i w TSie nic nie nauczyli się na swoich błędach, to zostaną z długiem i zobaczymy jak sobie poradzą. Historia lubi się powtarzać... Czyżby znowu "TS Wisła grabarzem Wisły Kraków S.A."?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.11.2019 o godz. 20:33.
|