mariusz92abg napisał(a):

|
Boję się, że na tym całym zamieszaniu, wewnętrznych gierkach i przepychankach kolejny raz ucierpi nasza Wisełka.
|
I tego możemy być pewni.
Przykre to wszystko. Kolejne artykuły okazują się pisane na zamówienie, ludzie "blisko" klubu karmieni są wyselekcjonowanymi plotkami, za kulisami interesy rozgrywają TF, miasto, TS, ktoś jeszcze.
I tylko jedno fajne: Błaszczykowski to taki gość, z którego legendą muszą liczyć się nawet bogatsi i silniejsi.