Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21475
Stary 18.11.2019, 19:08
mariusz92abg napisał(a):Wyświetl post
Boję się, że na tym całym zamieszaniu, wewnętrznych gierkach i przepychankach kolejny raz ucierpi nasza Wisełka.
I tego możemy być pewni.

Przykre to wszystko. Kolejne artykuły okazują się pisane na zamówienie, ludzie "blisko" klubu karmieni są wyselekcjonowanymi plotkami, za kulisami interesy rozgrywają TF, miasto, TS, ktoś jeszcze.

I tylko jedno fajne: Błaszczykowski to taki gość, z którego legendą muszą liczyć się nawet bogatsi i silniejsi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując