|
Dajcie spokój z tym Kwietniem. To jest legenda miejska powielana przez część ludzi którzy mają w tym całym bałaganie pewien swój interes.
Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że tylko obecny układ właścicielski może zagwarantować Wiśle egzystencję. Chyba że spadniemy- to jest game over.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 18.11.2019 o godz. 17:04.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|