Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21470
Stary 18.11.2019, 16:58
Dajcie spokój z tym Kwietniem. To jest legenda miejska powielana przez część ludzi którzy mają w tym całym bałaganie pewien swój interes.

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że tylko obecny układ właścicielski może zagwarantować Wiśle egzystencję. Chyba że spadniemy- to jest game over.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 18.11.2019 o godz. 17:04.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując