Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21457
Stary 18.11.2019, 10:26
Jak się próbuje oszczędzić na loży miejskiej na cateringu parę groszy to jest dla mnie śmieszne. Jak my chcemy rozmawiać z Miastem jak robimy takie rzeczy. To niepoważne, chyba drugiego takiego klubu w Polsce nie ma. Pokazuje to też jak źle jest w klubie kiedy szuka się oszczędności w ten sposób. Zresztą jak to oszczędność. Dwa mecze w miesiącu. Max 5 tysięcy moim zdaniem.
Odpowiedz cytując