Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21456
Stary 18.11.2019, 09:38
universe napisał(a):Wyświetl post
Za ten stadion-bubel aka studnia bez dna to Majchrowski i spólka już dawno powinni beknąć, a tu prosze, kolejna (piętnasta!!!) kadencja.. co za miasto.
Niestety, wielu kibiców Wisły na niego głosowało.

Polecam trzecią część wywiadu z Jażdżyńskim z dzisiaj. Jest tam bardzo dużo o współpracy z miastem, a raczej jej brak, oraz o konkretach - jak przedstawiciele Wisły są traktowani.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.11.2019 o godz. 09:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując