universe napisał(a):

Za ten stadion-bubel aka studnia bez dna to Majchrowski i spólka już dawno powinni beknąć, a tu prosze, kolejna (piętnasta !!!) kadencja.. co za miasto.
|
Niestety, wielu kibiców Wisły na niego głosowało.
Polecam trzecią część wywiadu z Jażdżyńskim z dzisiaj. Jest tam bardzo dużo o współpracy z miastem, a raczej jej brak, oraz o konkretach - jak przedstawiciele Wisły są traktowani.