Jaroo1 napisał(a):

|
I jeszcze w uzupełnieniu tego ze nic sie na Wiśle nie zmienilo to nie ma żadnego oczyszczenia i odciecia sie... Jedynym zlym jest Misiek bo sie rozjebal a zeby potępić reszte złodziei i w ogole złodziei to nie. Bo przeciez to ze jebano klub na miliony złotych to nic zlego a jedynie jak sie ktos rozjebie to trzeba go potępić. Nikt glupi nie jest niestety i kazdy pismo nosem czuje.
|
W kwestii oczyszczenia nie poruszam kwestii trybun, tylko samego TSu i ludzi wewnątrz klubu.