Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21446
Stary 17.11.2019, 18:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze w uzupełnieniu tego ze nic sie na Wiśle nie zmienilo to nie ma żadnego oczyszczenia i odciecia sie... Jedynym zlym jest Misiek bo sie rozjebal a zeby potępić reszte złodziei i w ogole złodziei to nie. Bo przeciez to ze jebano klub na miliony złotych to nic zlego a jedynie jak sie ktos rozjebie to trzeba go potępić. Nikt glupi nie jest niestety i kazdy pismo nosem czuje.
W kwestii oczyszczenia nie poruszam kwestii trybun, tylko samego TSu i ludzi wewnątrz klubu.
Odpowiedz cytując