a mamy takie dyscypliny? Może skoki narciarskie, ale tam chyba sponsorzy są - bo kadra B narzekała, że nie mają sponsorów jak A i im na życie nie wystarcza

. Aczkolwiek piłka nożna pochłania więcej kasy bo za wszystko więcej się płaci. To co dla piłki nożnej jest ochłapem dla innej dyscypliny jest bogactwem
