Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
El Chapo
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
21441
17.11.2019, 17:10
Problem w tym, że u nas piłka nożna jest kojarzona z patologią. Jak się patrzy na to w kontekście europejskim to "wielkie marki" mają efekt wow.
El Chapo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El Chapo
Znajdź inne posty napisane przez El Chapo