Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21439
Stary 17.11.2019, 16:59
No właśnie o to mi chodzi - musimy zacząć budować inny wizerunek nas samych. Wtedy znajdą się pieniądze bo ich tak rzeczywiście to w okolicy nie brakuje.
W....ia mnie to, że jak mówię o tym że jestem na każdym meczu, płacę na socios to patrzą się na mnie jak na świra. Dopóki tego nie zmienimy to ciągle będziemy tkwili w piłkarskiej epoce kamienia łupanego )))
Odpowiedz cytując