|
No właśnie o to mi chodzi - musimy zacząć budować inny wizerunek nas samych. Wtedy znajdą się pieniądze bo ich tak rzeczywiście to w okolicy nie brakuje.
W....ia mnie to, że jak mówię o tym że jestem na każdym meczu, płacę na socios to patrzą się na mnie jak na świra. Dopóki tego nie zmienimy to ciągle będziemy tkwili w piłkarskiej epoce kamienia łupanego )))
|