Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21438
Stary 17.11.2019, 16:56
Spoko, rozmawiamy sobie, dlaczego miałbym brać to personalnie?

Nie twierdzę, że problem o którym piszesz nie wpływa na podejście potencjalnych sponsorów, ale nie uważam tego za główny powód ich braku. Wspomniałeś Okno-Plast. Dla nich zwyczajnie wejście tutaj z reklamą nie przyniesie żadnych zysków. Może problem jest też z mentalnością? Wydaje mi się, że "na zachodzie" to prestiż sponsorować kluby, tam często osoby decyzyjne w firmach czy właściciele tych firm są po prostu kibicami i niekoniecznie kierują się tylko rachunkiem ekonomicznym. No ale to może tylko moje urojenia, dopuszczam do siebie taką możliwość
Odpowiedz cytując