nero napisał(a):

Nie ich target + nie pasuje to do ich wizerunku itp. Może do tego koszt reklamy nie jest proporcjonalny do ilości odbiorców. Czyli może i firma sponsoruje sobie ot tak jakaś tam siatkówkę, ale wydaje na to dużo mniejsze pieniądze niż gdy ma to zrobić w piłce.
Do tego bez sensu drążysz w złym kierunku, bo Twoje korpo nie jest zainteresowane reklamą to znaczy, że piłka jest zła przejęta przez bandytów. Są firmy co chcą się reklamować i firmy, które nie chcą. Trzeba uderzyć do tych, które chcą... a że nam się to nie udaję... no cóż...
|
Ale nikomu się nie udaje w naszych realiach. To gdzie jest problem? Dają na inną dyscyplinę bo lubią i chcą się pokazać a nie dlatego, że ich nie stać na piłkę kopaną - wierz mi - stać ich!
( Moje korpo w GB daje właśnie kasę na piłkę ... )