Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21437
Stary 17.11.2019, 16:54
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie ich target + nie pasuje to do ich wizerunku itp. Może do tego koszt reklamy nie jest proporcjonalny do ilości odbiorców. Czyli może i firma sponsoruje sobie ot tak jakaś tam siatkówkę, ale wydaje na to dużo mniejsze pieniądze niż gdy ma to zrobić w piłce.

Do tego bez sensu drążysz w złym kierunku, bo Twoje korpo nie jest zainteresowane reklamą to znaczy, że piłka jest zła przejęta przez bandytów. Są firmy co chcą się reklamować i firmy, które nie chcą. Trzeba uderzyć do tych, które chcą... a że nam się to nie udaję... no cóż...

Ale nikomu się nie udaje w naszych realiach. To gdzie jest problem? Dają na inną dyscyplinę bo lubią i chcą się pokazać a nie dlatego, że ich nie stać na piłkę kopaną - wierz mi - stać ich!

( Moje korpo w GB daje właśnie kasę na piłkę ... )
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.11.2019 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując