Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21435
Stary 17.11.2019, 16:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, by ta sytuacja miała z tym związek (albo inaczej, nie jest to najważniejszy powód) - w każdym klubie w Polsce masz na trybunach to samo, a mimo wszystko jakoś innym klubom udaje się znaleźć sponsorów "koszulkowych, spodenkowych". Przypomnę, że mieliśmy problem ze znalezieniem sponsora na koszulki jeszcze przed tym, jak na jaw wyszły przekręty w naszym klubie i stało się głośno o rekinach itp.



No chyba właśnie nie. Jak to prawnie mogłoby wyglądać? Chyba po prostu takiej możliwości nie ma.
Od dawna wszyscy wiedzieli jak u nas ( i nie tylko u nas) i stąd brak normalnych sponsorów czy właścicieli.
Pokaż mi klub w PL gdzie jest sensowny sponsor na koszulkach ( wyłączając bukmacherów dla których 99% targetu siedzi na trybunach i dają max 5 mln czyli już na szczęście w polskich warunkach śmieszne pieniądze- ewentualnie PGE czy inną państwową spółkę gdzie daje się cudze pieniądze).
Przecież nam brakuje powiedzmy 10 mln "na już" żeby dobrze funkcjonować. Ok to są spore pieniądze ale w dużym biznesie którego w Krakowie nie brakuje to są drobniaki. W KRK jest od ch. central firm zagranicznych poprzenoszonych z Wawy i nikt nie chce pokazać się na koszulce za więcej niż daje LVBET? Czemu ?

( sorry nie traktuj wywodów personalnie ))) ale w....ia mnie to, że jesteśmy gdzie jesteśmy bo jest takie a nie inne otoczenie)
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.11.2019 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując