Nie sądzę, by ta sytuacja miała z tym związek (albo inaczej, nie jest to najważniejszy powód) - w każdym klubie w Polsce masz na trybunach to samo, a mimo wszystko jakoś innym klubom udaje się znaleźć sponsorów "koszulkowych, spodenkowych". Przypomnę, że mieliśmy problem ze znalezieniem sponsora na koszulki jeszcze przed tym, jak na jaw wyszły przekręty w naszym klubie i stało się głośno o rekinach itp.
X-Ray napisał(a):

|
Przecież SA nie chce przejąć na wyłączność herb i nazwę, tylko zostać współwłaścicielem jej
|
No chyba właśnie nie. Jak to prawnie mogłoby wyglądać? Chyba po prostu takiej możliwości nie ma.