Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21434
Stary 17.11.2019, 16:30
Nie sądzę, by ta sytuacja miała z tym związek (albo inaczej, nie jest to najważniejszy powód) - w każdym klubie w Polsce masz na trybunach to samo, a mimo wszystko jakoś innym klubom udaje się znaleźć sponsorów "koszulkowych, spodenkowych". Przypomnę, że mieliśmy problem ze znalezieniem sponsora na koszulki jeszcze przed tym, jak na jaw wyszły przekręty w naszym klubie i stało się głośno o rekinach itp.

X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Przecież SA nie chce przejąć na wyłączność herb i nazwę, tylko zostać współwłaścicielem jej
No chyba właśnie nie. Jak to prawnie mogłoby wyglądać? Chyba po prostu takiej możliwości nie ma.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.11.2019 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując