Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21433
Stary 17.11.2019, 16:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jednak SA chce zwyczajnie przejąć herb i nazwę, to już nie wiem, czy taki pomysł jest nie tyle możliwy, co odpowiedni. Spółka ledwo zipie, jej bankructwo to strata prawa do herbu i nazwy. Już kilka klubów miało problemy, by odzyskać prawa do swoich znaków... No chyba, że i taką możliwość da się jakoś prawnie zabezpieczyć - tu już pytanie do forumowych prawników.
Przecież SA nie chce przejąć na wyłączność herb i nazwę, tylko zostać współwłaścicielem jej.

Cytat:
domagają się by Wisła Kraków SA została współwłaścicielem znaku i nazwy (...)
Więc jestem przekonany, że zostałoby to tak zrobione, że na wypadek upadku SA nie utracono by praw.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując