Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21432
Stary 17.11.2019, 16:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Koszykówka kobiet straciła sponsora przez odebranie ulg Can Packowi a także ze względu na zmiany w samej firmie. W Krakowie niestety nikt nie garnie się do wspierania sportu, równie dobrze można zadać pytanie, dlaczego - mająca profesjonalistów w zarządzie - Wisła Kraków SA nie potrafiła przez rok znaleźć sponsora choćby na spodenki?

.
Z banalnego powodu. Mianowicie takiego, że w polskich realiach żadna normalna firma nie chce się pojawić w kontekście kurew od PDW. Sam pracuję w bardzo dużej korpo ogólnoeuropejskiej dla której powiedzmy 5 mln na rok to jest na waciki. Powiedzmy, że nie jestem w tej korpo ani woźnym ani cieciem. Na potrzeby rozmowy przyjmijmy że jestem sporo za połową w strukturze.

Nie ma mowy o tym, żeby właściciele czyli w tym przypadku Angole zgodzili się na wiązanie firmy z jakimkolwiek klubem piłkarskim z polskiej eklapy.

Dają kasę na inne dyscypliny mimo, że rozpoznawalność medialna jest w stosunku do piłki zerowa - dają bo lubią i chcą się pokazać ale akcjonariusze w życiu nie zgodzą się na sponsoring klubu piłkarskiego w PL mimo, że w Anglii dają 10x więcej w funtach niż nam potrzeba w PLN.

Dopóki gość ze szmatą PDW, itp nie będzie musiał spierdalać po ciemnych zaułkach do tego czasu szanujące się firmy nie dadzą kasy na polskie kluby. Widać to zresztą - aktualnie mamy albo państwowe które dały kasę bo ich ta kasa .......i bo jest własnie padam : PAŃSTWOWA, albo bukmacherzy. Czasami jakieś ogórki się jeszcze pojawią gdzieś na koszulkach albo na gaciach.
Ci dla których 10 mln PLN to jest gówno nie wejdą jeszcze długo w tą zabawę bo kasę daje się po to żeby poprawić swój wizerunek a nie ośmieszać się.

Inny przykład krajowy- OKNOPLAST - stać go było na Borussię, Inter czy OL a nie stać ich na Wisłę? Litości - jutro by sobie mogli to kupić gdyby nie to, że to siara ....

Więc brońmy dalej patologii, jarajmy się tym kto komu w.......ił na dzielni .... i zastanawiajmy się skąd skołować 10 gównianych w poważnym biznesie baniek....
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.11.2019 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując