Jaroo1 napisał(a):

|
To co za sens jest zareklamować się w połowie Krakowa skoro nawet mieszkańcy Krakowa (i połowy Polski) będą mieli w dupie takiego sponsora?
|
Nawet nie ma z tego reklamy dla połowy Krakowa, bo znaczna większość ludzi ma w poważaniu piłkę, nie mówiąc już o jej krajowym wydaniu. Kibiców to jest jakiś maleńki procent w skali miasta.