Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21431
Stary 17.11.2019, 15:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To co za sens jest zareklamować się w połowie Krakowa skoro nawet mieszkańcy Krakowa (i połowy Polski) będą mieli w dupie takiego sponsora?
Nawet nie ma z tego reklamy dla połowy Krakowa, bo znaczna większość ludzi ma w poważaniu piłkę, nie mówiąc już o jej krajowym wydaniu. Kibiców to jest jakiś maleńki procent w skali miasta.
Odpowiedz cytując