|
Wiadomo o co($$) chodzi TS'owi i nie jest to żadna tajemnica. Dobrze, że trójca próbuje zaprowadzić normalność, ale moim zdaniem nie będzie to możliwe(patrząc na ludzi jacy są w TSie i co jest ich głównym źródłem dochodu...). Widać też, że Wisłocki się trochę zdyskredytował w oczach SA(czytając wywiad z Jażdżyńskim).
|