Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21427
Stary 17.11.2019, 14:53
Koszykówka kobiet straciła sponsora przez odebranie ulg Can Packowi a także ze względu na zmiany w samej firmie. W Krakowie niestety nikt nie garnie się do wspierania sportu, równie dobrze można zadać pytanie, dlaczego - mająca profesjonalistów w zarządzie - Wisła Kraków SA nie potrafiła przez rok znaleźć sponsora choćby na spodenki?

Chlew w TS robili ludzie, jednostki - nie ma już po nich w zasadzie śladu. Jest zupełnie nowy zarząd, nie mieszajmy ich z błotem tylko dlatego, że chcą pomóc oczyścić i odbudować TS.

Co do samych negocjacji - trzeba współpracy, a nie wojenek. Sam stoję na stanowisku, że dla dobra całej Wisły priorytetem jest sekcja piłkarska, to ona może napędzić cały klub. Nie znamy jednak do końca żądań/warunków jakie zostały postawione przez spółkę TSowi. Mam mieszane uczucia choćby w sprawie przekazania praw do nazwy i herbu. Nie sądzę, by TS robił jakikolwiek problem w sprawie np. umowy licencyjnej i na tej podstawie SA mogłaby spokojnie używać i herbu i nazwy. Jeśli jednak SA chce zwyczajnie przejąć herb i nazwę, to już nie wiem, czy taki pomysł jest nie tyle możliwy, co odpowiedni. Spółka ledwo zipie, jej bankructwo to strata prawa do herbu i nazwy. Już kilka klubów miało problemy, by odzyskać prawa do swoich znaków... No chyba, że i taką możliwość da się jakoś prawnie zabezpieczyć - tu już pytanie do forumowych prawników.
Odpowiedz cytując