Oczywiście, że powinni oddać - nie potrafili rządzić klubem to niech się teraz nie mieszają. TS (z całym szacunkiem do osoby Rafała Wisłockiego) nie zna się kompletnie na niczym, a na prowadzeniu akademii to już w ogóle - bo ile mamy wychowanków w składzie? Poza ściągniętymi Hoyo i Buksikiem nie ma nikogo. Zero, null. Przez tyle lat nie wykreowali ANI JEDNEGO godnego zawodnika. Tyle w temacie

.
TS nie przetrwa bez SA, a sam przetrwać rządząc nie potrafi - niech złoża białą flagę, uderzą się w pierś, przemyślą lata nieudolności i odpuszczą.
Najważniejsza jest Wisła - a prawa do nazwy i herbu to prawa do działalności sklepów tak naprawdę

.