KOALIK napisał(a):

Tutaj też kilka bardzo ciekawych cytatów z wywiadu z Tomaszem Jażdżyńskim:
Zgadzam się, że ci co ostrzelali stadion, protestowali przeciwko Bednarzowi, Cupiałowi, przejęli TS - za zgodą Mikołajewicza, przejęli spółkę i wyprowadzili z niej bez mała kilkanaście milionów to ci sami, którzy dzisiaj działają przeciwko Królewskiemu.
Tu niestety widać, że oni są główną przeszkodą w odbudowie Wisły, bo dalej mają swojego koalicjanta w TS-ie, który cały czas rzuca kłody, a nie poczuwa się do odpowiedzialności za wydarzenia z ostatnich lat do których doprowadził z pełną premedytacją i świadomością.
Najważniejszym problemem Wisły, który uniemożliwia powrót na właściwe tory jest sytuacja ze środowiskiem kibicowskim i jeśli uda się to przezwyciężyć lub obejść, Wisła wygra, jeżeli nie uda się, to klub upadnie.
Z tym, że wielu będzie się z tego cieszyło, bo to jest ich cel - ponownie przejąć klub.
Po to był Vanna - on miał umożliwić powrót TS do rządzenia w IV lidze.
Tylko Kuba z Królewskim im przeszkodzili.
Najbliższy czas będzie decydujący dla przyszłości klubu i przewiduję liczne przeszkody ze strony TS-u i ich popleczników, które będą przede wszystkim uderzały w Wisłę.
|
Z serii gówno wiem, ale się wypowiem, żeby zrobić âgówno-burzeâ. Zastanów się dwa razy za nim coś znowu napiszesz. Nie masz zielonego pojęcia o tym co się w klubie dzieje. Idź lajkuj posty Szymonowi na Twitterze może w końcu się z Tobą umówi na kawę porozmawiacie o tym jak to wszyscy w TSie pragną upadku Wisły do IV ligi.
Weź porządny rozbieg i przy***dol porządnie w ścianę.