Wyświetl pojedynczy post
krzysiek311311
Junior Member
 
Od: 04.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21422
Stary 17.11.2019, 13:23
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Tutaj też kilka bardzo ciekawych cytatów z wywiadu z Tomaszem Jażdżyńskim:

Zgadzam się, że ci co ostrzelali stadion, protestowali przeciwko Bednarzowi, Cupiałowi, przejęli TS - za zgodą Mikołajewicza, przejęli spółkę i wyprowadzili z niej bez mała kilkanaście milionów to ci sami, którzy dzisiaj działają przeciwko Królewskiemu.

Tu niestety widać, że oni są główną przeszkodą w odbudowie Wisły, bo dalej mają swojego koalicjanta w TS-ie, który cały czas rzuca kłody, a nie poczuwa się do odpowiedzialności za wydarzenia z ostatnich lat do których doprowadził z pełną premedytacją i świadomością.

Najważniejszym problemem Wisły, który uniemożliwia powrót na właściwe tory jest sytuacja ze środowiskiem kibicowskim i jeśli uda się to przezwyciężyć lub obejść, Wisła wygra, jeżeli nie uda się, to klub upadnie.

Z tym, że wielu będzie się z tego cieszyło, bo to jest ich cel - ponownie przejąć klub.

Po to był Vanna - on miał umożliwić powrót TS do rządzenia w IV lidze.

Tylko Kuba z Królewskim im przeszkodzili.

Najbliższy czas będzie decydujący dla przyszłości klubu i przewiduję liczne przeszkody ze strony TS-u i ich popleczników, które będą przede wszystkim uderzały w Wisłę.

Z serii gówno wiem, ale się wypowiem, żeby zrobić „gówno-burze”. Zastanów się dwa razy za nim coś znowu napiszesz. Nie masz zielonego pojęcia o tym co się w klubie dzieje. Idź lajkuj posty Szymonowi na Twitterze może w końcu się z Tobą umówi na kawę porozmawiacie o tym jak to wszyscy w TSie pragną upadku Wisły do IV ligi.

Weź porządny rozbieg i przy***dol porządnie w ścianę.
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez krzysiek311311 : 16.05.2022 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując