Wyświetl pojedynczy post
El Chapo
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21421
Stary 17.11.2019, 13:14
Dla mnie to wygląda tak, że część starego układu dalej trzyma z TS'em albo nim trzęsie. Prawda jest taka, że to TS pozwolił na zniszczenie Wisły, bo przecież w szeregi towarzystwa weszła głęboko bandyterka i złodziejstwo. Dlatego wydaje mi się, że dla nas, kibiców, najważniejszy jest klub - TS powinien oddać prawa do nazwy, herbu oraz akademię. Bo pozwolili przez lata gnoić naszą Wisłę - na meczu z Arką śpiewaliśmy: "co Wy robicie, Wy naszą Wisłę hańbicie" - a TS tego nie robi? Moim zdaniem każdy powinien stać murem za ludźmi, którzy uratowali ten klub od upadku i pomagają nadal go trzymać przy życiu. Dali kasę, ładują w ten projekt swój czas - a przecież czas kosztuje. Każdy może Januszować i bredzić kocopoły o tym, że zarząd robi źle - ale wytknąć konkretnego błędu się nie da. Pamiętajmy, że prowadzenie spółki i w ogóle firmy to jest złożony proces - jak się ma kasę to wszystko można ogarnąć, ale my nie mamy. Bez kasy nie będzie klubu, bez transferów może być pierwsza liga - żeby nalać do garnuszka z transferami trzeba odlać z innego.... to nie jest proste.

Wierzę w intencje Królewskiego, Jażdzyńskiego, Obidzińskiego i braci Błaszczykowskich. A przede wszystkim - to nie są przypadkowi ludzie, to są wyedukowani ludzie znający się na biznesach. A to, że pierwszy raz prowadzą klub? No i co z tego, nikt inny nie chciał się podjąć. Szanujmy ich zaangażowanie, trud, czas i umiejętności!
Odpowiedz cytując