|
Niestety taki Palcic to był gracz o klase lepszy od Niepsuja, a Cywka z Tiborem zjadają obecnego Vukana z Bashą (i kuresko przykro mi to mówić, bo obaj potrafią przecież grać zupełnie co innego).
Dla mnie to Skowronek ma właśnie 2 cele, naprawdę nic więcej, ogarnąć ustawienie w obronie i przywrócić Bashę z Savicevicem. To spokojnie by wystarczyło do utrzymania.
|