Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1388
16.11.2019, 12:57
Wszyscy co tęsknią za Carillo niech popatrza jak Mitrovic gra w Fulham a jak u nas to wyglądało. Nie potrafil chlop wyciagnac z piłkarzy co najlepsze.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel