Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37119
Stary 16.11.2019, 00:04
Tak się własnie kończy komunizm. W kościele SBecy, jeden na drugiego ma haki, w sądach SBecy, którzy też mają haki albo plecy. Gdyby to gówno się oczyściło 30 lat temu to by było inaczej. A dzisiaj nie dość, że jest problem bo są kliki, i swój swojego broni - jak to w życiu bywa, to jeszcze mamy właśnie ten czynnik komunistyczny, przeszłości ludzi, na których ktoś coś może wyciągnać więc muszą być posłuszni albo ogólnie mają sami za uszami grube rzeczy więc z przyzwoitości siedzą cicho.

PS Jak rozmawiamy o lewackim ścierwie, które wiadomo, ze nic więcej niż in vitro, gender, homo i aborcja nie wymyśli to nie wyskakuj z pedofilami w kościele bo to oddzielny temat. Ale to też PO-PiSy chronią i pedofile ci kościelni czy inni są pod ochroną państwa zamiast chociazby gnić w więzieniu, jeśli kastracja i kara śmierci jest niemożliwa (przez lewackie ścierwa, które bronią praw człowieka - nawet podludzi jak Breivik, inni mordercy i pedofile)
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.