Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37118
Stary 15.11.2019, 20:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego wybór na tak ważna funkcję jakiegoś lewackiego ścierwa zakończyć się dobrze nie może.

Nie ma większych idiotów, chamów i hipokrytów niż lewaki. i dla dobra ogółu ci ludzie powinni mieć uniemożliwione piastowanie funkcji publicznych.
Jasne , ale najważniejsze ,że mamy takich wspaniałych duszpasterzy-nauczycieli:

Ksiądz pisał dwuznaczne wiadomości do 13-latki, którą przygotowywał do bierzmowania. Prokuratura nie dostrzegła w korespondencji niczego niewłaściwego i umorzyła sprawę. Kapłan trafił do domu emeryta, pomimo że ma 35 lat.
Ksiądz miał pisać do dziewczynki między innymi, że jest „niezłą kocicą”.