Jaroo1 napisał(a):

Dlatego wybór na tak ważna funkcję jakiegoś lewackiego ścierwa zakończyć się dobrze nie może.
Nie ma większych idiotów, chamów i hipokrytów niż lewaki. i dla dobra ogółu ci ludzie powinni mieć uniemożliwione piastowanie funkcji publicznych.
|
Jasne , ale najważniejsze ,że mamy takich wspaniałych duszpasterzy-nauczycieli:
Ksiądz pisał dwuznaczne wiadomości do 13-latki, którą przygotowywał do bierzmowania. Prokuratura nie dostrzegła w korespondencji niczego niewłaściwego i umorzyła sprawę. Kapłan trafił do domu emeryta, pomimo że ma 35 lat.
Ksiądz miał pisać do dziewczynki między innymi, że jest „niezłą kocicą”.
