Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1386
Stary 15.11.2019, 10:24
raindog - ja nie będę komentował Twoich domysłów ani urojeń, zwłaszcza nt. Carillo. Za Carillo nie grali Lis, Koral, Kostal, Kort, Wojtkowski, Pietrzak, Basha i Ondrasek grali mało co przez kontuzje, a Brożka zwyczajnie pożegnał. Teoria spiskowa jak większość innych, rozłazi się przy bliższej analizie kto i jak grał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2019 o godz. 10:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując