luke1906 napisał(a):

|
Brożek ma szansę przegonić Kmiecika i zostać najlepszym strzelcem w historii klubu. Jeżeli ktoś z takim dorobkiem ci nie pasuje to ja nie mam pytań. Stolar, Jop czy Wasyl tutaj zgoda.
|
Brożek jest nie tylko legendą Wisły, ale i Ekstraklasy jako jeden z najlepszych strzelców w jej historii. To akurat fakt, czy się komuś to podoba czy nie. We wszystkich rankingach i podsumowaniach Brożek będzie się pojawiał jako postać historyczna jak długo ta liga będzie istnieć.
Co do Stolarczyka, Jopa i Sobolewskiego, to byli bardzo zasłużeni zawodnicy ale za to co zrobili w poprzednim sezonie też są raczej legendami klubu. W sumie Ekstraklasy też, historia ratowania Wisły to chyba jedyna z tej ligii której ekranizacja nie wyglądałaby jak patostream.
Wasilewski żadną legendą nie jest, ale w poprzednim sezonie bardzo dużo do klubu zrobił, na boisku i poza nim.
Duży szacunek się tym ludziom po prostu należy.