Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37112
Stary 15.11.2019, 02:10
Cytat:
Krystyna Pawłowicz, Donald Tusk i wiecznie młody Pan Waldek Pawlak.Może zamiast przerzucać sie kompromitującymi nazwiskami i innymi niepotrzebnymi złośliwościami zainteresujecie się kim jest ta osoba i jakie ma kwalifikacje. To jest az nieprawdopodobne, ze kibice Wisły tak walczący ze stygmatyzacja i łatką "kibol/chuligan/bandyta który okradał swój klub/ potrafią tak łatwo stygmatyzowac i oceniać osobę, tylko ze względu na przynależność partyjną. WSTYD!!!!
Dowiedzcie sie kim jest. Jaki ma stopień naukowy. Bo chyba wszyscy sie zgodzimy ze najlepszą osobą na dane stanowisko jest persona, która ma największe kwalifikacje naukowe. Wszyscy wierzymy w naukę i na niej powinniśmy sie opierać.
A jak ktoś .......i o jakiejś homopropagandzie i innych zdrajcach Polski to niech na początek pochwali się wiedzą na te tematy. Ile przeczytał dzieł naukowych, z iloma nieheteronormatywnymi osobami rozmawiał na takie tematy.
Bo człowiek racjonalny dostosowuje swoje przekonania do powodów jakie ma żeby coś sądzić. I nie ma żadnej hańby w zmianie swojego stanowiska pod wplywem nowych dowodów. Wręcz jest to podstawą logicznego myślenia
profesor Monika Płatek
https://www.youtube.com/watch?v=zdf7V1GxnWg

Dr Sylwia Spuerk - prawnik, polityk
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/...WQbb-dbNM.html

Robert Biedroń bojownik o wolność, tolerancje, brzydzący się przemocą i hejtem:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...SAAEgLb5fD_BwE

Problem polega na tym, ze ci wszyscy ludzie od szeroko rozumianej tolerancji, wszelakich odmian nazw zawodów typu posłanka, kierowniczyni (czy jak to by było w języku pokemonów lewackich?) itd itp to są chore umysłowo pojeby i tutaj nauka i stopień wykształcenia nie ma nic do rzeczy. Mózgi mają wyprane i zrobią wszystko aby swoje lewackie ideologie szerzyć, po drodze popadając w logiczne nieścisłości ale dla nich to nie problem bo dla nich logika nie istnieje. Jest tylko ideologia, za wszelką cenę ma być multikulti, komunizm.
Dlatego wybór na tak ważna funkcję jakiegoś lewackiego ścierwa zakończyć się dobrze nie może.

Nie ma większych idiotów, chamów i hipokrytów niż lewaki. i dla dobra ogółu ci ludzie powinni mieć uniemożliwione piastowanie funkcji publicznych.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.