Dla Stolara szacun za to co zrobił. Co rundę budował od nowa. To tak jakby co rundę zaczynał pracę w nowym klubie. Kilku piłkarzy odbudowal. Może przez to niektórzy pomyśleli, że jest cudo twórcą?
Ważny wywiad. Okazuje się, że panowie w zarządzie jednak coś ogarniaja.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ni,nId,3334678