Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 14.11.2019, 21:16
Troche emocje opadły po kolejnym dramatycznym meczu... Mój pierwszy post od tygodnia:

osoby, która pisały "Stolar wyp.." są godne naplucia na pysk. Oczywiście byłem zwolennikiem, jego odejścia już/dopiero po meczu z Rakowem, gdzie nie potrafiliśmy wprowadzić piłki do gry.

Cały czas tłumaczyłem sobie ciężką sytuacją kadrową, ALE ona od 2 spotkań poprawiała się i nei było już tak, że mieliśmy 5-6 braków.

Od dawna uważałem, że Stolar nie wyciągnie drużyny z tego dołka, nie da implusu i tak się stało.

Stolarowi szacunek za to, że trwał z nami w ciężkich chwilach rok temu i został dalej. Szacunek i dziękuję. Do końca wierzył w wyjście z dołka.

Nowemu trenerowi powodzenia - mam nadzieję, że to będzie ten IMPULS!

Odpowiedz cytując