Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
1372
14.11.2019, 15:17
Ja w przeciwieństwie co do niektórych tutaj ucieszyłem się z takiego wyboru i wierzę w Skowronka, na pewno doświadczenie ma większe od Stolarczyka i to według mnie zaprocentuje w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się nasz zespół.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu