Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1367
14.11.2019, 12:36
Bardziej mnie martwi fakt, że Stolarowi pewnie będziemy płacić do końca kontraktu. Został zwolniony z obowiązków, a nie rozwiązał umowę. Oby to nie był gwóźdź do finansowej trumny Wisły.
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304