|
Wielka szkoda, że tak to się potoczyło, ale każdy widział, że "pewna formuła się wyczerpała".
Mam nadzieję, że Maciek nabierze pokory, bo wydaje mi się, że to jej mu zabrakło i przyznania "Mój pomysł na grę nie działa, trzeba znaleźć coś innego". On z uporem maniaka trzymał się swoich schematów, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy.
"Stary" Panie trenerze, dzięki za wszystko i powodzenia na dalszej ścieżce kariery.
"Nowy" Panie trenerze - powodzenia.
|