Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 14.11.2019, 08:48
A mnie jest szkoda Stolarczyka.
Trenerem wybitnym może on faktycznie nie jest, ale w takich warunkach, jakie mu zaproponowano w Wiśle i tak osiągnął wyniki ponad stan.
Śmiem przypuszczać, że z takim składem (niby na papierze niezłym, ale na najważniejszych pozycjach zbyt szklanym, czy zbyt wiekowym) to i Mourinho zostałby zwolniony.
Obyśmy niedługo nie żałowali tej decyzji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując