|
W sumie chyba dobra decyzja, mam nadzieję że rozsądnie podjęta przez ludzi znających sytuację w szatni. Niestety ostatnio wyglądało to mocno beznadziejnie, bez większych perspektyw na poprawę. Nowy trener będzie miał dwa tygodnie, może oprócz efektu nowej miotły coś poprawi w taktyce, ustawieniu drużyny. Stolarczyka mimo wszystko trzeba docenić za poprzedni sezon.
|