Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1353
14.11.2019, 00:42
O ile to prawda to wielka szkoda, że żegnamy się ze Stolarczykiem... ale z drugiej strony bardzo dobra decyzja, że naszym kolejnym trenerem będzie akurat Artur Skowronek. Patrząc na to realnie: lepiej wybrać po prostu w tym momencie się nie dało.
ABG
ABG
ABG
Virusman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Virusman
Znajdź inne posty napisane przez Virusman