UcheJ napisał(a):

|
Nowy trener w tym momencie miał by 2 tyg żeby podnieść drużynę Stolar ma 2 tyg żeby wbić ja w ziemie
|
On już dawno wbił ten zespół w ziemie.. a raczej piłkarzy bo zespół nie istnieje. Strasznie szkoda tych 2-óch tygodni ale najwidoczniej ekipa ratująca stwierdziła, ze i tak jest runda przegrana i dopiero w zimie zajdą zmiany, gdyż teraz jakkolwiek to zabrzmi- mają większe problemy. Natomiast jeśli w ogóle nie zamierzają zmieniać trenera to dziwie się ze cokolwiek ratują bo z tym panem nie czeka nas nic poza serią 29 lub 30 porażek z rzędu.