|
Szkoda tych 2 tygodni, bo ktoś miałby czas na zmiany
w sprawie ustawienia i sposobu poruszania się drużyny po murawie.
Stolar już tego nie zmieni, bo on niestety nie widzi swoich błędów.
Przydałoby się ktoś w rodzaju Lettierego.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|